Dziś mamy:  17 / 05 / 2024 Gdyby Polak systematycznie robił to, co robi spontanicznie /M. Hemar/

SZLACHETNA PACZKA

Jak co roku będzie organizowana w naszej szkole akcja "Szlachetna Paczka", w czasie której zbierzemy produkty i artykuły, które są niezbędne dla rodziny.
Zawsze wykazywaliście się wielkim sercem i z chęcią angażowaliście się w przygotowanie wspólnej paczki. Mam nadzieję, że i tym razem wszyscy włączycie się w tą akcję.
Na Waszą pomoc czeka w tym roku pan Zbigniew, który ma 56 lat i mieszka samotnie. Jego sytuacja życiowa jest bardzo trudna, ponieważ cierpi on na chorobę psychiczną i nie może podjąć pracy. Po opłaceniu kosztów związanych z mieszkaniem i wykupieniu leków zostaje mu 404 zł na miesiąc. Jego sytuacja jest bardzo trudna, dlatego tez nawiązałam współpracę z wolontariuszem opiekującym się panem Zbigniewem i zadecydowałam, że to on właśnie zasługuje na naszą pomoc.
W najbliższych dniach zostanie przygotowana lista potrzeb pana Zbigniewa i osoba odpowiedzialna za akcję, nasza przewodnicząca Ola Rostkowska, przejdzie po klasach i przedstawiciele klas otrzymają listę artykułów, które będziecie mieli przynieść do szkoły.
Produkty będą zbierane w sali 215 i możecie je przynosić już od 26 listopada.
Bardzo na Was liczę, bo przecież "Wspólnie zmieniamy świat na lepsze"
pozdrawiam Was serdecznie
opiekunka wolontariatu - Katarzyna Zielińska